חברת RENEW הוקמה כשותפות בין חברת עמרם אברהם וחברת אלי נידם בניה ויזמות - שתי חברות מובילות, בעלות ניסיון רב בתחומי הבניה, התכנון והייזום אשר מיום היווסדותן הקימו אינספור יחידות דיור בכל רחבי הארץ.
את כל המשאבים, המוניטין והניסיון יצקנו יחד לחברת RENEW במטרה להתמקד ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית משלב הייזום והתכנון עד לשלב הביצוע. תוך זמן קצר הפכה החברה למובילה בתחומה, עם עשרות פרויקטים בכל רחבי הארץ ואלפי דירות הנמצאות בשלבי תכנון וביצוע, המאפשרות לציבור הישראלי ליהנות מהדור הבא של ההתחדשות העירונית בישראל.
חברת RENEW נהנית מגב פיננסי איתן, צוות יועצים ומתכננים מנוסה ומוניטין רב שנים בענף הבניה. בכל פרויקט אנו יוצרים תהליך כנה והוגן המבוסס על שותפות אמיתית עם הדיירים, המובילה לבניית פרויקטים מדהימים ביופיים, בעלי מפרט טכני עשיר.

יש על מי לבנות

גב כלכלי איתן
שותפות של שתי חברות מובילות
יוזמת ומבצעת one stop shop
צוות יועצים ומתכננים מהשורה הראשונה
סטנדרט הבניה הגבוה ביותר
אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ
שקיפות מלאה לאורך כל הדרך
1
פרויקטים בתכנון וביצוע
1 +
דיירים מתחדשים
1
יחידות דיור

דבר המנכ״ל

אבי פרץ

חברת RENEW הוקמה במטרה להוביל את תחום ההתחדשות העירונית ברחבי הארץ, תוך הענקת מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת לכלל לקוחותינו.
כאחד שגדל בשכונה וותיקה בעיר טירת כרמל, אני מרגיש תחושת שליחות בלקיחת חלק משמעותי בתחום ההתחדשות העירונית ושואף להרחיב את הבניה בארץ ולהגיע לערים רבות ולתרום להתפתחותן, ובכך להעניק לתושבים חווית מגורים שונה וטובה הרבה יותר.
החברה חרטה על דגלה חמישה ערכים מרכזיים: אמינות, שותפות, אחריות, איכות ושקיפות. ערכים אלו מנחים אותנו לאורך כל שלבי התכנון והביצוע בכל אחד מהפרויקטים שלנו. חשוב לנו לשים דגש על כל הפרטים הקטנים במהלך התכנון, על מנת להעניק לדיירים ביטחון מרבי בביתם החדש, תוך הקפדה על שקיפות וכנות מולם, ובכך ליצור תהליך של שותפות אמתית.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת RENEW ולעבור איתנו יחד את תהליך ההתחדשות שלכם.